English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.6
54 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
Etleva Xhabija
Postuar  31/03/2013  14:05
Nuk po punon TV alsat nuk e kena pa episodin ..e kalum
  
fiorela
Postuar  30/03/2013  10:57
shum film i bukur
  
kukulla
Postuar  03/03/2013  11:49
shum i bukur ky emision
  
ARBEN
Postuar  07/12/2012  11:50
ESHTE NJE SERIAL FILM SHUME I BUKUR DHE SHUME TERHEQES I FALENDEROJME STACIONI AS QE MUNDESON ME VIDEOT E FILMIT QE I KA HEDHUR NE INTERNET DHE I SHIKOJME SERIJALET FILMIKE TURKE SI KJO E FILMIT QE TITULLOHET SULEJMAN I MADHERISHEM
  
aleksi
Postuar  28/09/2012  13:43
eshte me te vertete nje serjal fantastik.nuk le kanal shqiptar apo grek pa e ndjekur
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim