English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 103
Vlerėso kėte video
4.5
193 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
103 Komente
esi
Postuar  18/01/2014  16:09
film ma i bukur ska fantastike..:*
  
dj-zemra@live.fr
Postuar  28/02/2013  17:11
FANTASTIKE NJE SERIAL QE TE BEN PER VETE DHE TE MESON SE JETA ESHTE ME TE BUKURAT DHE VESHTIRESITE E SAJ ,SI DUHET TE JESH VETJA E SI TE PERBALLOSH TE KEQEN E TE ECESH PARA..... DY PERSONAZHE QE SKAN SHOQ NE INTERPRETIM E TYRE SA REAL DHE TE BUKUR HALIT ERGENSH I JASHTEZAKONSHEM PER MENDIMIN TIM AKTOR I MADH E PSE JO I MADH AI QE LUAN NE SERIALET ME TE MEDHA TURKE SI SULEJMANI I MADHERISHEM, KUSH SI AI MUND TE LUAJ .............. BERGUZAR KOREL LOJA E SAJ E BUKUR SI BUKURIA E SAJ QE TE BEN TA SHIKOSH DERI NE FUND SERIALIN E NUK MERZITESH ASNJEHETE KUR E KE PREZENT NE EKRAN.................................................. SKA KOMENTE LOJA E ASAJ KASKE AKTORESH AQ TE MIRE QE NE MARDHENIJE ME NJERI TJETRIN NUK I SHQITESH DOT EKRANIT POR BRAVO E FJALA IME BRAVO ESHTE E TE GJITHE ATYRE MIJERA SHIKUESVE QE I SHOHIN DHE I NDJEKIN SI NE KETE SERIAL APO KUDO QE ATA INTERPRETOJNE NE SERIALE TJERA.....................................................................................................................................
  
emanuela
Postuar  22/02/2013  20:00
me e mira hyrem
  
Edi
Postuar  16/02/2013  21:34
@vjollca
jkä
  
sevo@postribe.com
Postuar  26/01/2013  20:05
un jam nga kosova e percjell albanian scren po shumicen e rasteve nuk po kam sinjal persse jeni nais si tv pra ju kisha lut me leju sinjalin pershendetje xhith te mirat nga kosova
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim