English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 124
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 124  Ibrahimi beson se e ka eliminuar tė nderuarin efendi, por kjo nuk ėshtė e vėrtetė.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 124
Ibrahimi beson se e ka eliminuar tė nderuarin efendi, por kjo nuk ėshtė e vėrtetė.
Ibrahimi beson se e ka eliminuar tė nderuarin efendi, por kjo nuk ėshtė e vėrtetė. Sėrish ai ėshtė treguar dinak dhe ka bėrė lėvizje qė Ibrahimi s?mund t?i parashikonte. Skėnder Ēelebiu porosit zonjėn Rakel qė ta bėj tė ditur huanė marramendėse tė marrė nga Mahidevarani. Hatixheja mundohet tė vėrtetojė fjalėt e Nigarit, duke marrė nė pyetje Matrakēiun.
Shto : Sht 19, 2012
21:09
Shikime : 57238
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.4
73 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
Eli
Postuar  01/06/2013  00:48
Ju lutemi pj 168 eme radh te gjithat sa mashpejt naj leshoni ti shohim se Shum serial i mir flm
  
Eli
Postuar  01/06/2013  00:48
Ju lutemi pj 168 eme radh te gjithat sa mashpejt naj leshoni ti shohim se Shum serial i mir flm
  
Eli
Postuar  01/06/2013  00:48
Ju lutemi pj 168 eme radh te gjithat sa mashpejt naj leshoni ti shohim se Shum serial i mir flm
  
qjuhwgky3r2wbhGYT2W
Postuar  21/04/2013  13:17
ma nale sulltanin per pak wheuys4rhjthvuvgt tuuuuuuuuuugnnnnnnnnnnnnn
  
jetmr
Postuar  02/02/2013  11:48
seriali me i mire mund te hapni te gjitha serite e sulejmanit te madherishem sezoni 3
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike