English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 123
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 123  Pas vdekjes sė nėnės sulltaneshė, Hatixheja dhe Bejhana kthehen nė shtėpi.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 123
Pas vdekjes sė nėnės sulltaneshė, Hatixheja dhe Bejhana kthehen nė shtėpi.
Pas vdekjes sė nėnės sulltaneshė, Hatixheja dhe Bejhana kthehen nė shtėpi. Duke shfrytėzuar hutimin e tė gjithėve nė ritakimin e Bejhanės me Madhėrinė, Hyrremi i lė njė letėr anonime Hatixhesė, ku i bėn tė ditur tradhtinė e Ibrahimit. Ndėrkohė, pasi ekzekuton Figanin, duket se Ibrahimi bie nė gjurmėt e tė nderuarit efendi dhe niset ta zėrė tė gjallė.
Shto : Sht 14, 2012
22:16
Shikime : 51261
Komente : 15
Vlerėso kėte video
4.5
86 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
15 Komente
marina
Postuar  31/01/2013  19:34
film i mrekullushem na ka lene pa pune
  
adela
Postuar  19/01/2013  13:22
@Adela
cfare ipelqen ibraimit?
  
gentrita
Postuar  05/01/2013  14:41
sulltanesh hyrrem ma e mira
  
Adela
Postuar  27/10/2012  12:23
Ah Ibrahim pasha eshte is SHPIRT,sa ilezetshem.Hyrremi eshte shume e keqe,e pashpirt.Po shqiptari sheh vetem bukurine duke menduar se cdo gje qe shkelqen eshte flori
  
ola hal;ili
Postuar  13/10/2012  11:07
sa e bukur sulltan hyrrem
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike