English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 122
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 122  Hyrremi pėrgatitet t?i tregojė gjithēka Hatixhesė, por vdekja e nėnės sulltaneshė i shtyn pėr pak...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 122
Hyrremi pėrgatitet t?i tregojė gjithēka Hatixhesė, por vdekja e nėnės sulltaneshė i shtyn pėr pak...
Hyrremi pėrgatitet t?i tregojė gjithēka Hatixhesė, por vdekja e nėnės sulltaneshė i shtyn pėr pak kohė planet e saj. Ndėrkohė, sulltani e merr vendimin se kush do ta drejtojė haremin me tė drejta tė plota. Zonja Daje largohet nga haremi. Ibrahimi heton Figanin dhe pėrmes tij kėrkon tė arrijė tek i nderuari efendi.
Shto : Sht 14, 2012
20:35
Shikime : 43737
Komente : 11
Vlerėso kėte video
4.6
60 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
11 Komente
sonia
Postuar  10/02/2013  22:16
  
fjolla
Postuar  21/12/2012  15:18
mahidevrani ma e mira ajo duhet te jet gruaja e vertet e syltanit sylejmanit
  
gjyli
Postuar  05/11/2012  21:33
hyremi e bon te vleshem ket serial per ta shikuar
  
Redi
Postuar  18/10/2012  12:41
@LINDA
Nje si Hyrremi nuk duhet te urosh qe ta kesh as ne lagje jo me ne shtepi. Qenie diabolike e denuar me te qenit dhe te ndjerit inferiore ndaj te tjereve, qe kete inferioritet mundohet ta mbuloje e eliminoje vetem duke thurur intriga dhe ndyresi ne cdo moment te dites e te nates, nuk meriton fund tjeter vecse nje vdekje te ngadalte e plot vuajtje. Fatkeqesisht ne film personazhi i saj trajtohet i privilegjuar pasi ndyresite qe ben nuk i referohen Sulejmanit edhe kur i zbulohen. Keshtu qe shpeton duke i hedhur trute e gomarit ketij te fundit ne takimet qe kane te dy.
  
LINDA
Postuar  25/09/2012  15:03
HYRREM JE ME E MIRA SIGURISHT PA HARRUAR DH SULEJMANIN SHKONI SHUME SI QIFT
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike