English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 121
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 121  Hyrremi pėrgatit njė pritė pėr Nigarin dhe e ruan nė njė vend tė sigurt, pa e lejuar tė largohet.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 121
Hyrremi pėrgatit njė pritė pėr Nigarin dhe e ruan nė njė vend tė sigurt, pa e lejuar tė largohet.
Hyrremi pėrgatit njė pritė pėr Nigarin dhe e ruan nė njė vend tė sigurt, pa e lejuar tė largohet. Ndėrkohė, i nderuar efendi ka nisur tė rishfaqet nė skenė duke pėrdorur kundėrshtarėt e hershėm tė Ibrahimit. Mahidevrani zhytet edhe mė shumė nė gabimet e saj nė drejtimin e haremit. Fatma afrohet shumė me Mustafanė.
Shto : Sht 12, 2012
21:45
Shikime : 44168
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.6
75 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
erlisa
Postuar  01/01/2013  01:42
hyremja do te fitoj gjtihmon por a mund te me tregoni ku mund ti gjej disa episoda shum me te gjata si psh epizoden 167
  
merita
Postuar  14/09/2012  14:06
urime albanian skrin,jeni me te miret .Po na kenaqni me keto telenovela.aktoret jane te magjishem .shum shum urime
  
Erta Huqi
Postuar  14/09/2012  12:19
Nje film qe mbart vkera historike, i realizuar artistikisht dhe me nje kaste te mrekullueshem aktoresh. Kostumografia te le pa fjale........
  
Liti
Postuar  14/09/2012  09:17
@Korab Krasniqi
Ke te drejte Korab.Eshte me te vertete nje film kryeveper qe e ndjek me kersheri!
  
Fitnete Sinani
Postuar  14/09/2012  08:10
Teper i bukur e aktual.I vlefshem edhe per ditet e sotme. Shijojeni.
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike