English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 120
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 120  Ibrahimi vendos qė Nigari duhet tė largohet e tė shkojė pranė vėllait tė tij.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 120
Ibrahimi vendos qė Nigari duhet tė largohet e tė shkojė pranė vėllait tė tij.
Ibrahimi vendos qė Nigari duhet tė largohet e tė shkojė pranė vėllait tė tij. Vazhdojnė pėrgatitjet pėr luftė. Madhėria pėrdor Gylfemin pėr t?i vėnė fre Mahidevranit. Hyrremi vijon tė pėrgatisė hakmarrjen e plotė ndaj Ibrahim Pashės, i cili nuk ka as mė tė voglin dyshim.
Shto : Sht 12, 2012
21:43
Shikime : 38754
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.3
43 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
andrea
Postuar  11/04/2013  21:51
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  
Albanian Screen TV
Postuar  19/10/2012  17:38
@asja
Ju faleminderit Asja, per vemendjen qe i kushtoni ketij filmi vertete te bukur dhe shume te arrire artistikisht. Ju sigurojme qe filmi do te vijoje me serite e tij dhe daten e fillimit te transmetimit te tij do t'ua bejme te ditur shume shpejt. Me respekt, stafi i Albanian Screen TV
  
asja
Postuar  16/10/2012  22:02
oh albanian screen kur ka me ja fillu sulejmani epizodet e reja se ne you tube jan ama nuk jan albanian sjan shqip ju lutem albanian sceen bani te munder qe ti shkohim ato epizoda flm shum,,,
  
kevin
Postuar  18/09/2012  20:23
shume film i bukur turk vdes per kete film
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike