English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 88
Vlerėso kėte video
4.6
154 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
88 Komente
lori
Postuar  29/12/2014  11:34
@nezha_altin

bravo te qofte
  
KKadriia
Postuar  27/02/2014  16:59
Shum keq hyrrem
  
ina
Postuar  13/08/2013  16:02
film shum i bukur
  
blerta dea enkela
Postuar  25/06/2013  21:54
rea
Hyrrem nuk do te vdes ajo do tia marr hakun te gjithve dhe do te hakmarren ndaj perandoris osmani fronin e merr Selimi djali i 2-t i hyrremes ... Hyrremja e gjan nje vajze pak ketij femije ...
Hyrremja se pari gjan djal Mehmetin pastaj vajze Mihrimahen pastaj djale Selimin dhe 2 djem tjere i quan Bajazit Xhihangir
  
hyrrem
Postuar  09/06/2013  14:08
shum bukur sidomos hyrremi me gjestet sikur te miat zerin e madh si timin edua shum ate
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim