English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 119
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 119  Sulltaneshė Hyrremi pėrgatit njė kurth shumė tė kujdesshėm pėr tė eliminuar Mahidevranin, duke ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 119
Sulltaneshė Hyrremi pėrgatit njė kurth shumė tė kujdesshėm pėr tė eliminuar Mahidevranin, duke ...
Pasi Ibrahimi mėson se Nigari ėshtė shtatzėnė fillon tė veprojė pėr tė penguar qė e gjithė kjo tė merret vesh. Skėnder Ēelebiu nga ana tjetėr reagon shumė keq kur merr vesh pėr hetimin e regjistrave tė thesarit qė po kryhet me urdhėr tė pashait. Pas njė grindjeje tė ashpėr Ibrahimi e shkarkon atė, por gjėrat nuk shkojnė ashtu siē e priste. Fatma ndėrkohė, nis t?i afrohet Mustafait.
Shto : Sht 07, 2012
21:26
Shikime : 45283
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.7
63 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
rina
Postuar  04/11/2012  12:35
esht vertet fantastik dhe me pelqen shum i love hyrrem
  
elefteria komino
Postuar  30/10/2012  15:50
ado te nise serisht se eshte fantastik
  
jusaldo
Postuar  15/10/2012  23:05
une e ndjek rregullisht dhe dua te them qe eshte fantastik i love it
  
esa
Postuar  11/10/2012  19:04
super filem interesante hyrrem m plq
  
lona
Postuar  22/09/2012  14:03
shum serial i mir aaa

  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike