English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 117
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 117  Ibrahimi vihet nė dijeni se procesverbali i takimit me austriakėt i ėshtė dhėnė Madhėrisė nga ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 117
Ibrahimi vihet nė dijeni se procesverbali i takimit me austriakėt i ėshtė dhėnė Madhėrisė nga ...
Ibrahimi vihet nė dijeni se procesverbali i takimit me austriakėt i ėshtė dhėnė Madhėrisė nga Skėnder Ēelebiu. Kjo e bėn t?i shohė gjėrat me tjetėr sy. Grindjet mes Gylshahut e Fatmės shkojnė nė atė pikė sa Gylshahu kėrkon ta elimonjė pėrmes Meftun agės, por gjithēka i kthehet kundėr. Pėr ta dėnuar, Mahidevrani kėrkon ta martojė dhe vetėm pėr t?i shpėtuar kėsaj, Gylshahu ėshtė gati t?i bindet edhe Hyrremit.
Shto : Sht 05, 2012
21:32
Shikime : 30839
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.6
55 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
BEST_DANCE
Postuar  26/07/2013  19:41
MEHMETI ESHTE YLL
  
star5thebest1
Postuar  01/04/2013  14:06
serial i mrekullueshem
  
sabina
Postuar  20/03/2013  20:13
ma te bukra jane te sezonit te 3
  
mersi
Postuar  20/03/2013  20:04
vini serite e episodeve te sezonit te 3 te gjitha ju lutem
jeni TV-ja me i mire shqiptar hyrremi asht ma e mira
ja uran shkodra.;p
  
danjela
Postuar  29/01/2013  21:23
film i mrekullueshem
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike