English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 1
Vlerėso kėte video
4.6
44 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
1 Komente
eleni
Postuar  24/09/2012  19:20
ne emer te zotit jane bere krimet me te renda .[feja per popullin eshte opium ] ne kete film pasqyrohet qarte se sa te pafytyre ishin te gjithe sa keq qe njerzit vriteshin ne emer te allahut dhe me urejtjen kunder te krishtereve e njejta ndodh edhe tani mesohuni te doni njerzit qe keni afer jo ti urreni vetem se kane besim te kundert na ay qe keni ju
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim