English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 116
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 116  Nėna sulltaneshė i hap sytė, por ėshtė e paralizuar dhe nuk mund tė flasė. Ndėrkohė, sulltani ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 116
Nėna sulltaneshė i hap sytė, por ėshtė e paralizuar dhe nuk mund tė flasė. Ndėrkohė, sulltani ...
Nėna sulltaneshė i hap sytė, por ėshtė e paralizuar dhe nuk mund tė flasė. Ndėrkohė, sulltani cakton Mahidevranin si drejtuese tė pėrkohshme tė haremit, vendim qė do turbullojė shumė ujėra. Hyrremi rebelohet ndaj kėtij vendimi tė Suljemanit. Ndėrkohė, Skėnder Ēelebiu vė nė dijeni Madhėrinė pėr komunikimin e Ibrahimit me ambasadorėt austriakė, duke hedhur edhe njė herė farėn e dyshimit tek ai.
Shto : Sht 05, 2012
20:54
Shikime : 28213
Komente : 1
Vlerėso kėte video
4.6
44 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
1 Komente
eleni
Postuar  24/09/2012  19:20
ne emer te zotit jane bere krimet me te renda .[feja per popullin eshte opium ] ne kete film pasqyrohet qarte se sa te pafytyre ishin te gjithe sa keq qe njerzit vriteshin ne emer te allahut dhe me urejtjen kunder te krishtereve e njejta ndodh edhe tani mesohuni te doni njerzit qe keni afer jo ti urreni vetem se kane besim te kundert na ay qe keni ju
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike