English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.4
51 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
Rudi
Postuar  16/10/2012  12:47
Si mund te lindin pjella kaq te ndyra si Hyrremi....
  
kenan
Postuar  07/09/2012  16:05
nnnnnnoooooooooooooooooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyyy
  
kenan
Postuar  06/09/2012  18:37
hurrem
  
geri
Postuar  04/09/2012  14:12
Hyrremja eshte perfekte .
  
bona
Postuar  02/09/2012  00:26
jam kurioze si do te vazhdoje ky serial, me etjen per pushtet te Hyrremit, qe vrau dhe bijte e saj. Por mua me pelqen ky serial, pasi me terheq historia e kesaj dinastie te fuqishme turke e ketyre sulltaneve
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim