English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.5
73 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
tina
Postuar  15/02/2013  05:37
Hyrremi eshte keqe po ishin keto te tjerat qe e bene ne kete gjendje ,ne vend te hyrremit dhe une do veproja si ajo , mbase jo ne te gjitha gjerat por ne shumicen
  
lami aliaj
Postuar  10/09/2012  22:17
filmat po ju cojn ne kte grad qe jeni ju femrave
  
mirjam
Postuar  31/08/2012  09:51
si ben pashai thua se eshte sulltan e urrej guxon te tradhetoje hatixhe me ate shtrige nigar
  
Liti
Postuar  30/08/2012  22:03
Nje drame historike e shkelqyer.Nje pasqyrim realist ne oborrin e sulltanit me jete gjate te perandorise osmane.Personazhi me intrigues,trim e i zgjuar eshte ai i shqiptarit nga Parga(Qytet ne Cameri) Ibrahim Pashait.Shikim te kendeshem te gjitheve!
  
AURORA
Postuar  30/08/2012  20:39
shum me pelqen ky film e shikon xhithmon te bukures ja marrin inati edhe sidomos kur e don burri vet shum te lumt hyrrem te admiroj per dashurin e paster qe ke per sylejmanin
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim