English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 113
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 113  Nigari merr vesh qe ėshtė shtatzėnė, por pikėrisht kur do tė vėrė nė dijeni Ibrahimin pėr kėtė ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 113
Nigari merr vesh qe ėshtė shtatzėnė, por pikėrisht kur do tė vėrė nė dijeni Ibrahimin pėr kėtė ...
Nigari merr vesh qe ėshtė shtatzėnė, por pikėrisht kur do tė vėrė nė dijeni Ibrahimin pėr kėtė, ai vendos tė ndahet dhe i rikthehet familjes. Zonja Daje merr pėrsipėr ta ndihmojė, por mamia qė e dėgjon pas derės e kėrcėnon se do t?u tregojė tė gjithave pėr Nigarin dhe pashanė. Daje dhe mamia ndeshen dhe aksidentalisht, ajo vdes. Merret vendimi qė Daje tė dalė nė pension e tė largohet nga haremi. Kujdestare bėhet Nigari.
Shto : Gus 29, 2012
22:20
Shikime : 34499
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.5
73 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
tina
Postuar  15/02/2013  05:37
Hyrremi eshte keqe po ishin keto te tjerat qe e bene ne kete gjendje ,ne vend te hyrremit dhe une do veproja si ajo , mbase jo ne te gjitha gjerat por ne shumicen
  
lami aliaj
Postuar  10/09/2012  22:17
filmat po ju cojn ne kte grad qe jeni ju femrave
  
mirjam
Postuar  31/08/2012  09:51
si ben pashai thua se eshte sulltan e urrej guxon te tradhetoje hatixhe me ate shtrige nigar
  
Liti
Postuar  30/08/2012  22:03
Nje drame historike e shkelqyer.Nje pasqyrim realist ne oborrin e sulltanit me jete gjate te perandorise osmane.Personazhi me intrigues,trim e i zgjuar eshte ai i shqiptarit nga Parga(Qytet ne Cameri) Ibrahim Pashait.Shikim te kendeshem te gjitheve!
  
AURORA
Postuar  30/08/2012  20:39
shum me pelqen ky film e shikon xhithmon te bukures ja marrin inati edhe sidomos kur e don burri vet shum te lumt hyrrem te admiroj per dashurin e paster qe ke per sylejmanin
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike