English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 112
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 112  Para se tė vdesė, Efsuni i rrėfen Mustafait qė Hyrremi i kishte kėrkuar ta helmonte, por ajo ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 112
Para se tė vdesė, Efsuni i rrėfen Mustafait qė Hyrremi i kishte kėrkuar ta helmonte, por ajo ...
Para se tė vdesė, Efsuni i rrėfen Mustafait qė Hyrremi i kishte kėrkuar ta helmonte, por ajo s?e bėri dot. Mahidevrani shkon tė vėrė nė dijeni Madhėrinė, i cili i kėrkon Hyrremit tė pijė njė lėng qė ajo e kujton helm. Kjo do tė ishte prova qė ajo nuk donte ta helmonte pasardhėsin. Pasi ngrihet nga gjumi, se helmi i supozuar ishte qetėsues, Hyrremi ėshtė mė e fortė se kurrė.
Shto : Gus 29, 2012
21:02
Shikime : 34094
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.4
98 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
hyrrem
Postuar  23/12/2014  17:59
Hyrremi me e bukura!
  
alabana
Postuar  21/06/2013  17:52
@Rudi


e dashur zonja rudi!! nuk ke te drejte te shash asnje nga aktoret kryesore te serialit,,ne qofte se ke ndonje ankese mbaje per vete..mahidevrani eshte ajo qe e prish kete serial nuk la gje pa shpifur per hyrremin ..hyrremit bravo i qofte qe eshte treguar e zonja dhe e afte!!
  
Rudi
Postuar  16/10/2012  09:44
Si mund te pillet nje qenie kaq e ndyre si hyrremi?
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike