English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 111
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 111  Mustafai vendos qė zoti Vali duhet tė ekzekutohet, por e tėrheq vendimin nė ēastin e fundit.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 111
Mustafai vendos qė zoti Vali duhet tė ekzekutohet, por e tėrheq vendimin nė ēastin e fundit.
Mustafai vendos qė zoti Vali duhet tė ekzekutohet, por e tėrheq vendimin nė ēastin e fundit. Kjo gjė e gėzon Madhėrinė. Ndėrkohė, pasardhėsi merr vesh qė Efsuni ėshtė shtatzėnė dhe bėn tė pamundurėn ta mbajė tė fshehtė e tė shkojė sa mė parė nė sanxhak. Hatixheja ka filluar tė dyshojė pėr Ibrahimin dhe i ka vėnė njė njeri pas qė ta ndjekė gjatė gjithė kohės.
Shto : Gus 24, 2012
21:36
Shikime : 45842
Komente : 15
Vlerėso kėte video
4.6
75 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
15 Komente
Atlia
Postuar  03/09/2012  22:05
Shume I bukur nuk me ze gjume kur I shikoj keto serite As njehere nuk me merzitin
  
regio
Postuar  01/09/2012  16:30
sarial shum i mire
  
fatwwire
Postuar  30/08/2012  22:51
film i mrekullueshem
  
fatwwire
Postuar  30/08/2012  22:50
shummmmmmmmmm filmmmmmmmmm iiiiiiiii forrrrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttt
  
Sakra
Postuar  28/08/2012  19:42
@ildi
Sipas historisė Hyrremi do tė vendos pėr shumė gjėra.Fatkeqėsisht kjo vdes nė moshėn 52 vjeqare kėshtu qė nuk arrin ti realizojė shumė qėllime tė saj.
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike