English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 110
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 110  Mė nė fund, sulltani ėshtė zgjuar dhe sjellja e tij karshi tė gjithėve ėshtė nė varėsi tė mėnyrės...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 110
Mė nė fund, sulltani ėshtė zgjuar dhe sjellja e tij karshi tė gjithėve ėshtė nė varėsi tė mėnyrės...
Mė nė fund, sulltani ėshtė zgjuar dhe sjellja e tij karshi tė gjithėve ėshtė nė varėsi tė mėnyrės sesi e trajtuan kur ishte i sėmurė. Ndėrkohė i duhet tė zgjidhė ēėshtjen mes Ajbigesė e zoti Bali, i ci ėshtė mbyllur nė birucė, vendim tė cilin ai ia lė nė dorė Mustafait. Lėvizja e nisur kundėr Ibrahim Pashės dėshton dhe Selim efendiu kapet e dėnohet.
Shto : Gus 24, 2012
21:32
Shikime : 32036
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.3
46 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
anisa
Postuar  21/06/2013  10:52
@vana

 ca po thu mi gru//s merret vesh ca thua..fol pra qart ..gjithe ajo gru..fol me fjale neper dhembe
  
mela
Postuar  03/09/2012  20:18
@vana
ca ke shkrujt se na more mente
  
vana
Postuar  25/08/2012  01:57
nuk ben femijet hiqen . meshire Zot mbaj zemren femijet , shume gabim mahidervani , si mendon hiqen femijet mahidervrani me vete femijet edhe nena e mahidevrani . mahidverni eshte shpirt e keqe zemer vrasen femijet , gjynaf femijet zonja efsun gezon mbaj femijet
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike