English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.6
51 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
eda
Postuar  14/09/2012  13:30
me vjen keq per mahidevranin, paska qene dhe me origjine shqiptare.........
  
fatina.98
Postuar  04/09/2012  11:18
shume film i bukurrrr........:*
  
opoi
Postuar  03/09/2012  15:18
shume mir e ke then
  
miranda
Postuar  28/08/2012  16:00
eshte filmi me i bukur qe kam pare ne shume vite flm AS
  
Astrit
Postuar  26/08/2012  16:51
Caa Film i madh qe eshte ..po mundeshin kur e hidhni ne internet te jet me cilesi me te mire!!
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim