English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 107
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 107  Plani i Hyrremit pėr tė njollosur figurėn e Ajbigesė dhe Bali beut funksionon, sulltani ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 107
Plani i Hyrremit pėr tė njollosur figurėn e Ajbigesė dhe Bali beut funksionon, sulltani ...
Plani i Hyrremit pėr tė njollosur figurėn e Ajbigesė dhe Bali beut funksionon, sulltani urdhėron qė anija tė kthehet menjėherė mbrapsht. Ndėrkohė, Xhihangirin vendosin ta lėnė nė dorė tė mjekėve qė ta kurojnė pėr problemin e tij tė madh me kockat. Kjo dhimbje duket e tepėrt pėr sulltanin. Efsuni ėshtė shtatzėnė, por kjo mbahet e fshehtė, ngaqė Mustafai nuk do qė fėmija i tij tė vritet, ashtu siē e kėrkojnė rregullat e haremit.
Shto : Gus 17, 2012
21:34
Shikime : 32390
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.6
60 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
aleksandra
Postuar  31/08/2012  14:05
serial shum i bukur dhe i pa parapar dhe nder a ktoret e ketij seriali me se shumti me pelqejn sulltan sylejmani sulltanesha hyrrem dhe femijet e tyre por edhe symbyl aga dhe gyl aga sepse me gjestet e tyre te bejn te qeshesh dhe ta ndryshojn disponimin
  
lina
Postuar  27/08/2012  13:48
film i papam me zi presim t merkur e t premte qe ta shofim flm as!!!!!!!!!! ;))))))))
  
euxhena
Postuar  24/08/2012  14:35
kur mund te filloje sez.3 i "SULEJMANIT TE MADHERISHEM" NE AS?
  
eva
Postuar  23/08/2012  00:29
@ ari Shume falemenderit per pergjigjen. Te pershendes.
  
alma
Postuar  22/08/2012  18:31
ketu eshte historia e vertete e sulltan sulejmanit, te madherishmit. Filmi eshte bazuar ne historine e vertete http://en.wikipedia.org/wiki/Suleiman_the_Magnificent
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike