English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 106
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 106  Efsuni nuk mund tė kryejė porosinė e Hyrremit dhe rrėfen tė vėrtetėn, qė ėshtė e dashuruar me ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 106
Efsuni nuk mund tė kryejė porosinė e Hyrremit dhe rrėfen tė vėrtetėn, qė ėshtė e dashuruar me ...
Efsuni nuk mund tė kryejė porosinė e Hyrremit dhe rrėfen tė vėrtetėn, qė ėshtė e dashuruar me Mustafanė dhe nuk e helmon dot. Hyrremi tregohet e kujdesshme qė tė vazhdojė tė pėrdorė vajzėn, por pa e kthyer kundėr vetes. Ndėrkohė, pas nisjes sė Ajbigesė pėr nė Krime, ajo pėrgatit thashethemin e radhės, sikur ata tė jenė arratisur me anije. Xhihangiri vijon tė jetė shumė i sėmurė.
 
Shto : Gus 17, 2012
21:10
Shikime : 25441
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.4
37 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
hanife
Postuar  22/08/2012  18:24
shum i mir qiky film,seriozisht,po dumethon se shum i mir
  
nesa
Postuar  22/08/2012  15:38
ky sirjal shum me pelqe hyrrem sulltanesh esh e madheshtorja e eti vendit
  
Liti
Postuar  19/08/2012  00:44
Vazhdojne intrigat,thashethemet,kurthet,vrasjet,te natyrshme per nje obor mbreteror tiranik.Nje film qe te mban me goje hapur,jo vetem per lojen brilante te aktoreve,por edhe regjizuren e shkelqyer.
  
erla
Postuar  18/08/2012  14:45
ky film ka ne peerberje nje lutete te osmaneeve zjuarsine menqurine kujdesen dhe edukimin
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike