English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.4
38 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
hanife
Postuar  22/08/2012  18:24
shum i mir qiky film,seriozisht,po dumethon se shum i mir
  
nesa
Postuar  22/08/2012  15:38
ky sirjal shum me pelqe hyrrem sulltanesh esh e madheshtorja e eti vendit
  
Liti
Postuar  19/08/2012  00:44
Vazhdojne intrigat,thashethemet,kurthet,vrasjet,te natyrshme per nje obor mbreteror tiranik.Nje film qe te mban me goje hapur,jo vetem per lojen brilante te aktoreve,por edhe regjizuren e shkelqyer.
  
erla
Postuar  18/08/2012  14:45
ky film ka ne peerberje nje lutete te osmaneeve zjuarsine menqurine kujdesen dhe edukimin
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim