English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 105
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 105   Armiqtė e Ibrahimit e ngushtojnė rrethin e kundėrshtarėve tė tij u shtohet edhe Matrakēiu.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 105
Armiqtė e Ibrahimit e ngushtojnė rrethin e kundėrshtarėve tė tij u shtohet edhe Matrakēiu.
Armiqtė e Ibrahimit e ngushtojnė rrethin e kundėrshtarėve tė tij u shtohet edhe Matrakēiu. Ndėrkohė, pėrpjekjet e zonjės Daje pėr ta martuar Nigarin rezultojnė tė dėshtuara. Efsunit i ngarkohet detyra e helmimit tė Mustafait. Hyrremi mban qėndrim nga sulltanit pėr sjelljen qė ai pat me tė dhe Mustafanė, por duket se do tė kenė probleme tė tjera. Xhihangiri ėshtė i sėmurė rėndė.
Shto : Gus 15, 2012
22:41
Shikime : 26550
Komente : 17
Vlerėso kėte video
4.7
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
17 Komente
lori
Postuar  31/01/2014  17:39
@nertila
ja fute kot femer si ajo sgjen asiher vertetoje po deshe po se gjen asiher mund te ket te tjera po se zen venin e asaj po them si turke
  
nertila
Postuar  16/11/2012  15:13
film shume i bukur ka gra si hyrremi sa te duash
  
kasandra
Postuar  15/09/2012  13:59
nuk ka film me te mire apo aktore me te mire film i jazakonshem
  
kasandra
Postuar  15/09/2012  13:59
nuk ka film me te mire apo aktore me te mire film i jazakonshem
  
kasandra
Postuar  15/09/2012  13:59
nuk ka film me te mire apo aktore me te mire film i jazakonshem
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike