English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 104
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 104  Pasi detyrohet t?i kėrkojė falje Mustafait, Hyrremi mendohet gjatė pėr lėvizjen e radhės me tė ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 104
Pasi detyrohet t?i kėrkojė falje Mustafait, Hyrremi mendohet gjatė pėr lėvizjen e radhės me tė ...
Pasi detyrohet t?i kėrkojė falje Mustafait, Hyrremi mendohet gjatė pėr lėvizjen e radhės me tė cilėn do ta neutralizojė pushtetin e princit. Ajo pėrgatit ?sekretin? qė Efsuni duhet t?i thotė Mahidevranit dhe vendos tė pėrdorė pėr lojėrat e veta, dashurinė e Ajbigesė pėr zotin Bali. Ndėrkohė, Ibrahimi pėrfshihet nga zemėrimi dhe bėn hapa tė gabuar, duke i kėnaqur armiqtė e tij.
Shto : Gus 15, 2012
21:09
Shikime : 24711
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.7
51 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
bukuroshja
Postuar  02/08/2013  17:29
nje serial i pa pare ju lumt albanian screen
  
jona
Postuar  21/08/2012  13:21
shume i bukur...
  
Festim Liti
Postuar  18/08/2012  22:53
Nje serial shume interesant!
  
ira
Postuar  16/08/2012  09:33
hyrem e shume e bukur
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike