English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.8
54 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
Hyrem
Postuar  23/08/2012  20:00
Ejon emrin e vertet Mahidervan e ka Nur Aysan kurse Hyrem eka Meryem Uzerli
  
Rajmonda
Postuar  16/08/2012  22:26
@ejoni
.Nur Fettahoglu,eshte emri i vertet i Mahidevran.
  
flor
Postuar  14/08/2012  16:41
shume bukur po hyrremi me e bukur
  
Anni
Postuar  13/08/2012  17:52
Shum film i papare!! Bravo dhe aktoreve!
  
ALBAN
Postuar  13/08/2012  16:59
EDHE TANI PAS KAQ VJETESH KY FILEM ESHTE AKTUAL
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim