English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.4
62 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
afrim
Postuar  04/05/2013  01:54
@xixa


Lexoje historin mir e pastaj komento. Ende gjindet infrastruktura e otomanve ne shqiperi qysh prej 500 viteve e cila ende funksionon nje pjes e saj
  
xixa
Postuar  29/04/2013  19:21
KY SERJAL SHUM DALLON PREJ HISTORIS.KTA USHTAR TURQ JAV KAN MAR EDHE BUKEN PREJ SOFRE SHQIPTARVE.QYSH KNOHET KANGA,, HIQMI TENKAT E HELMETET MOS MU TUR ME BAJONETA MOS MA SHTY DEREN ME ZOR MOS MI PREK DJEPAT ME DOR PUSHKEN NDOR BAFSHA ME KAP TI KAM KALL SARAJET FLAK .SPO DU ME KRITIKU KTU SE KY ASHT SEJAL DHE ME PELQEN PO KTA KAN BA NI LUFT TE FLLIQT JO BURNORE KALOFSHI MIR.
  
valmir
Postuar  15/04/2013  19:26
shuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmm
  
valmir
Postuar  15/04/2013  19:24
ky film ja vlen me shiku mos e leni me ju ik
  
Diellza
Postuar  29/12/2012  19:18
Mendoj qwe ky serjal eshte me i shikuari ne Bot ??
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim