English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 101
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 101  Ditėn qė organizohet ceremonia e fejesės sė Mustafait me Ajbigenė, tė gjithė presin ardhjen e ....
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 101
Ditėn qė organizohet ceremonia e fejesės sė Mustafait me Ajbigenė, tė gjithė presin ardhjen e ....
Ditėn qė organizohet ceremonia e fejesės sė Mustafait me Ajbigenė, tė gjithė presin ardhjen e Ibrahim Pashait, i cili paraqitet vetėm nė fund. Pas kėsaj vendos tė largohet, po sulltani nuk e kapėrdin dhe e fut nė birucė. Ndėrkohė, Hyrremi i mbush mendjen Ajbigesė qė Bali beu vazhdon tė jetė i dashuruar me tė dhe ata duhet tė mendojnė pėr tė qenė bashkė nė tė ardhmen.
Shto : Gus 08, 2012
22:30
Shikime : 31606
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.7
75 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
jeta
Postuar  22/06/2013  16:56
ky serial esht ma i bukur nder te gith srialer turk
  
NiTa
Postuar  24/05/2013  19:50
Ajbigee ?
Ma e mira ?
  
Fjona
Postuar  14/08/2012  13:08
Ky filme te kujton ardhjen tone.
  
irisi
Postuar  12/08/2012  10:36
:D fixxiimmmm ky fillmiii
  
lola
Postuar  11/08/2012  10:53
ky film ka shume episode interesante
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike