English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 100
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 100  Pasi sulltani i pret kokėn bustit tė Ibrahimit, ai i kėrkon ta lirojė nga tė gjitha detyrat dhe ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 100
Pasi sulltani i pret kokėn bustit tė Ibrahimit, ai i kėrkon ta lirojė nga tė gjitha detyrat dhe ...
Pasi sulltani i pret kokėn bustit tė Ibrahimit, ai i kėrkon ta lirojė nga tė gjitha detyrat dhe largohet. Hatixheja mendon se Ibrahimi ėshtė vrarė, kur sheh kokėn e bustit nė shtėpi. Situata ėshtė shumė e nderė. Nga ana tjetėr nė harem vijojnė pėrgatitjet pėr fejesėn e Ajbigesė me Mustafanė. Hyrremi vazhdon tė pėrpiqet pėr prishjen e fejesės mes tyre.

Shto : Gus 08, 2012
21:09
Shikime : 34827
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.5
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
emirjan mulgeci
Postuar  28/06/2013  16:18
super film
  
emirjan mulgeci
Postuar  28/06/2013  16:18
super film
  
emirjan mulgeci
Postuar  28/06/2013  16:18
super film
  
Marigona
Postuar  27/06/2013  18:55
Kyyy Asht nje serial shum i bukur Serial Dramatik
  
ari
Postuar  10/05/2013  16:12
filmi ma i mir ne bot
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike