English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 21
Vlerėso kėte video
4.6
91 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
21 Komente
lkgnbo
Postuar  20/08/2013  20:43
kur fillo sezoni tjeter se na ka marr malli
  
emma
Postuar  17/08/2013  21:36
film shum i bukur te gjith aktoret te mrekullueshem por lezetin filmit ja jep hyrremi
  
mersi
Postuar  07/06/2013  14:56
o ardion e ke gabim vec hyrremi dhe sulltani jane te bukur
i zbukuron dashuri hahahahahahahah
  
elda hoti
Postuar  27/05/2013  09:40
hyrem je shum e fort a edhe firuzen e largove plus ehde ibrahimin ke me largu hiq mos ta nin tung te dua shum
  
bleona krasnioqi
Postuar  09/05/2013  20:35
ky serial eshte i bukur por hyrremi ia kalon tanve
ky serial eshte i mire por mbaron keq sepse ne fund hyrremja vdes
Sa palidhje
  
 
1  2  3  4  5 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim