English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.4
23 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
melisa
Postuar  27/04/2013  18:45
nje serial fantastik, i mrekullueshem. eshte interesante ta shohesh realitetin e asaj kohe nga kendveshtrimi i turqve .SuLLTAN SULEJMANI DHE HYRREMNJE CIFT SHUME I BUKUR
  
nora
Postuar  02/03/2013  16:46
i mrekulluesem,mallengjyes dhe rrenqethes
  
qendressa
Postuar  28/02/2013  15:40
kur do te fillon trensmetimi i ketij seriali sezoni i II-tė ne Kosove
  
Arjoni
Postuar  15/01/2013  15:46
@kapedan mihali


o zotnmi kapedan a nuk po shikon qe jan publiku 4 serite e reja te Sezonit te trete!!!!!
 Qe linku:
 http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/sulejmani_i_madherishem_3__episodi_1_126/ALB
  
kapedan mihali
Postuar  04/01/2013  23:40
o njerez..na e mundesoni ta shohim edhe ne pjesen e pare dhe te dyte..me duket gje e lige ta nisim ta shohim nga pjesa 3-4
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim