English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.8
39 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
dafina
Postuar  17/04/2013  14:36
hyrrem je shume e bukur
  
gjergji
Postuar  09/04/2013  20:49
Deri ne serine 145 , meritoni falenderime . Nga seria 147 - 153 shikoj vetem reklame . Eshte ne nderin tuaj ta riparoni kete defekt . Pershendetje !
  
erisa
Postuar  15/03/2013  21:16
film super
  
aldablinishta
Postuar  15/03/2013  20:51
je ylli i botes maj hyrrem me ke mahnit me bukurine tane taman je shume e bukur


  
RENATO
Postuar  15/03/2013  19:19
PERSHENDETJE eshte nje serial dramatik dhe historik mjaft i bukur dhe i pelqyer ne mbare vendin e ndjekin pothuajse te gjithe na keni lene ne ankth jave mbas jave i meritoni te gjitha komplimentat nga ana ime ju flm shume dhe ju uroj suksese ne punen tuaj te bukur me respekt RENI
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim