English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 144
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 144  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 144
Mustafai i thotė tė atit tė Helenės qė pasardhėsi e ka pėlqyer shumė tė bijėn e do ta marrė nė harem dhe shlyen tė gjitha detyrimėt qė familja e saj ka ndaj Abaz agės. Nigari takon Ibrahimin dhe mundohet ta prekė pėr tė bijėn qė i vranė, duke akuzuar Hatixhenė. Mė pas, ajo i kėrkon aleancė Rustem agės, kundėr tė gjithėve. Edhe pse Ibrahimi e pyet pėr tė bijėn, Hatixheja vijon tė ngulmojė nė versionin qė ajo lindi e vdekur. Hyrremi pėrballet me njė tjetėr zhgėnjim kur nė vend tė saj, Madhėria merr Firuzen nė shtėpinė e gjuetarėve.
Shto : Mar 08, 2013
21:12
Shikime : 49394
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.5
52 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
vlersn muriqi
Postuar  18/04/2013  22:03
po eshte
  
vlersn muriqi
Postuar  18/04/2013  22:01
mos ma ngucni hyrremen se nanen e nanes sulltanti au kuptum o llavesha
  
LAURENTA
Postuar  13/04/2013  21:34
,,SULLAN SYLEJMANI SHEKULLI MADHESHTORE,,ESHTE ME I SHIKUAR NE BOTE.A ESHTE E VERTET SE IBRAHIMI....
  
alban
Postuar  06/04/2013  15:39
hyrem ti je ma e mira ne kete film
edhe shtini krejt te perkulen para teje
sulltaesha ime
  
interi
Postuar  01/04/2013  19:06
mustafffa
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike