English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 143
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 143  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 143
Pėrpjekja e Hyrremit pėr ta helmuar Firuzen dėshton pas ndėrhyrjes sė Nigarit. Vetė Firuzja nuk i tregon Madhėrisė, por e vė nė dijeni Hyrremin se i ka kuptuar lėvizjet e saj. Ibrahimi e emėron vali tė Teqėsė nė Lindjen e Largėt Rustem agėn, por ai i ankohet Madhėrisė dhe arrin ta shtyjė largimin. Ibrahimi pajtohet me Hatixhenė dhe tė dy vendosin tė ftojnė Madhėrinė me sulltaneshat pėr njė darkė ku tė shpallin haptas lumtrinė e familjes sė tyre.
Shto : Mar 04, 2013
12:24
Shikime : 54710
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.4
54 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
dita
Postuar  24/03/2013  15:20
o naknaqet ama nuk i ka hije hyremit me jek sylejman le firuzen e shko pran hyremit ju faliminderitttttttttttt
  
dona
Postuar  22/03/2013  16:11
@ari
a muna mi pa 2 pjeset e fundit se nuk po qetttt hqi
  
ari
Postuar  11/03/2013  12:33
ju lutem nje miher se jam shum kurreshtare per me i shikuar keto episod po jan te bllokuar pse the nje pergjegje tv flm shum per mirkuptim ciaooo
  
ari
Postuar  11/03/2013  12:32
ju lutemi pse nuk po bejne video 141 142 143 144 145 nuk po mundem ti shikoj pse jan te bllokuara ju lutem te ma ktheni nje pergjegjje se marova qe nje jav se kam shikuar as nje episod ju lutem tv te ma ktheni nje pergjigjje ciaooo
  
ari
Postuar  09/03/2013  19:22
gjithashtu edhe une kisha me bere te njejten pytje nuk mundem ti shikoj prej episodit 142 143 144 145 pse nuk po di po e provoj ne te gjitha imelat po spo ben pse a kishit mujt te me jepni nje pergjegjje faleminderit per mirkuptim ciao
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike