English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 142
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 142  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 142
Xhihangiri nuk pranon pėrkujdesjen e askujt pėrveē Firuzes dhe kjo i vė tė gjithė nė pozitė tė vėshtirė. Pėr tė mirėn e vėllait, Mihrimaja e thėrret pranė Firuzen, pavarėsisht urdhrit tė prerė tė Hyrremit qė ajo t u qėndrojė larg fėmijėve tė saj. Ndėrkohė, sulltanesha pėrgatit fundin e Firuzes. Mustafai kthehet nė Manisė dhe shkon tė takojė Helenėn, e cila i tregon se e kanė fejuar. Ai vihet pėrballė dilemės nėse duhet t?i tregojė se kush ėshtė apo t?i lėrė gjėrat siē janė.
Shto : Mar 04, 2013
12:24
Shikime : 45936
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.6
46 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
arlin
Postuar  02/04/2013  17:31
aje m`ir


aje mior

  
saimir
Postuar  26/03/2013  15:02
Une nuk arri te shikoj vidiot e Sulltanit ne serit e reja te episodit te 3. Mund te me thoni si te veproj?
Faleminderit
  
SANDER
Postuar  14/03/2013  09:02
me sa shoh seriali 1001 nete eshte hequr plotesisht,mund te na pergjigjeni se do rivendoset apo jo,faleminderit
  
joni
Postuar  13/03/2013  22:46
@Departamenti Teknik AS

me falni por mua nuk me hapen vidiot si tja bej ju luten.cfar web-browser duhet te perdor ju lutem me ktheni pergjigje.ju faliminderit.
  
gjergji
Postuar  13/03/2013  15:15
Pas falenderimeve qe kam permundesine e shikimit shume te interesuar nga te gjithe shqiptaret,kudo ndodhen,desha te di pse nuk me hapet full tv.
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike