English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 141
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 141  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 141
Sulejmani kėrkon qė Firuzja tė kalojė nė dhomėn e tė preferuarave dhe kjo bėhet e ditur pėr gjithė haremin. Hyrremi pėrpiqet tė marrė veten pas zbulimit tė sė vėrtetės. Ibrahimi kėrkon tė rifitojė me ēdo kusht zemrėn e Hatixhesė, por sulltanesha ia vėshtirėson gjithēka. Ndėrkohė, Mustafai kthehet nė Manisė, por familja e Helenės e ka fejuar vajzėn me Abaz Agėn.
Shto : Shk 25, 2013
13:00
Shikime : 100443
Komente : 21
Vlerėso kėte video
4.5
61 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
21 Komente
orkidea
Postuar  05/09/2013  00:51
Zgjouni episodet e reja grazieeeee
  
flavia zere
Postuar  02/07/2013  21:37
  
denis star
Postuar  24/06/2013  03:01
pse nuk blini dhe te jepni ne transmetim ADINI FERIHA KOYDUM eshte nje nga serialet me te ndjekur ne turqi por dhe me gjere
  
robert
Postuar  09/06/2013  12:18
pse nuk jepet seria 170
  
robert
Postuar  09/06/2013  12:17
pse nuk jepet seria 170, se nuk pata mundesi ta shihja te premten
  
 
1  2  3  4  5 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike