English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.5
24 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
shehrezade
Postuar  31/07/2013  21:15
o moj hyrrem mos u merzit se nena e 5 femijeve je ti por nga pamja je sikur mos me pas lind fare je shum e bukur meshAllah
  
dania
Postuar  31/07/2013  19:59
a ka mundesi ti transpentoni edhe epizodat e tjera a po deri ketu i keni me shum nuk keni apo cka eshte problemi?
  
Sara
Postuar  07/06/2013  16:09
Mir ja bere Hyrrem e ka gjuhen te madhe ajo shtriga
  
ardijona bajrami
Postuar  28/03/2013  22:40
serjali shum i bukur shum i famshum ARDIJONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  
bela
Postuar  14/03/2013  16:49
aahhhhhhhhhhhhhhh sulejman ku eshte dashuria dhe besnikeria per hurremin apo per nje shtriges te keqe i harrove te gjitha?????hyrremi eshte per ty dhe ti per ate!!!!
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim