English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 139
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 139  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 139
Mehmeti kėrkon tė betohet mė herėt dhe tė gjithė e pėrshpejtojnė ceremoninė pėr hir tė tij. Hyrremi kupton qė forca e ndikimi i saj do tė rritet me pranimin e tė birit si jeniēer. Nigari takohet me Ibrahimin, por ai largohet prej saj. Hatixheja ia fal jeten, edhe pse askush nuk e pret. Mihrimaja takohet rastėsisht me Tashkėxhalliun tė cilin e pėlqen shumė. Firuzeja vazhdon tė presė qė Sulejmani ta thėrrasė.
Shto : Shk 18, 2013
12:51
Shikime : 60590
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.6
59 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
Marin
Postuar  15/09/2013  21:53
Serial shume i bukur. Po lexoja ne fakt per Tashllexhallen ne internet dhe del qe eshte shqiptar me origjine nga Dukagjini.
  
avi
Postuar  29/04/2013  15:15
Pershendetje Albanian screen kam nje pyetje . sa leke = euro do me kerkonit qe te mos shfaqeni me serialin sulejmani i madherishem???? pleas bitte . ;)
  
avi
Postuar  29/04/2013  15:12
@adelina berisha

sepse skan dit me lujt
  
avi
Postuar  29/04/2013  15:12
@adelina berisha
sepse skan dit me lujt
  
adelina berisha
Postuar  24/04/2013  18:03
pse hupi barcelona dje a bon me dit ae ka shit lojn se sosht e mundur me hup
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike