English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 138
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 138  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 138
Gylshahu nuk arrin ta vrasė Hatixhenė. Nė pėrpjekjet e saj pėr ta mbytur ndėrhyn Nigari, e cila i shpėton jetėn sulltaneshės. Hatixheja mėson pėr kėsaj tė fundit se ajo e di edhe sekretin e tyre pėr Firuzenė pėr tė cilėn nuk ka vėnė nė dijeni Hyrremin. Pas shumė vitesh, Ibrahimi kthehet nė shtėpi, por Hatixheja nuk e fal dot. Sulejmani kthehet nė saraje pranė familjes dhe natėn e parė e kalon me Hyrremin.
Shto : Shk 18, 2013
12:49
Shikime : 43582
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.5
42 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
xhoana
Postuar  19/05/2013  21:57
mua me del videoja por vetem e degjoj per ta shikuar nuk me del figura.
  
qendresa
Postuar  30/03/2013  12:37
pershendetje nga qendresa e pershendes albanianscreen
  
deni
Postuar  15/03/2013  22:02
serial shume i mire por ta shpifin komentet ..si ore burre i dheut as shqip nuk shkruani dot..po filmin si e kuptoni?
  
dita
Postuar  19/02/2013  08:20
un nuk di pse po i qitni kto video ktu shkrun shiqojeni kur te lshojm nuk ka kurgju nuk di qa jeni tu ba um falni po kshtu eshte kqyrni regulloni ju lutem
  
riadosmani
Postuar  18/02/2013  13:05
Pershendetje AlbanianScreen pse nuk mund ti shikoj episodet e e vjetra ? I keni fshir apo problemi eshte tek un?
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike