English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 137
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 137  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 137
Ashtu siē e kishte parashikuar Ibrahimi, ushtria humbi njė pjesė tė artilerisė sė rėndė rrugės pėr nė Bagdad. Pėr kėtė, sulltani bėn pėrgjegjės Skėnder Ēelebiun dhe kėrkon tė hetohet nga kėshilli i luftės. Pasi e nxjerrin fajtor, Skėnder Ēelebiu dėnohet me varje. Ndėrkohė, Gylshahu mėson se vajza e shumėkėrkuar nė harem ėshtė Firuzeja, por sulltaneshė Hatixheja jep urdhėr ta mbyllin nė qeli. Nigari e shfrytėzon kėtė rast nė interes tė vet.
Shto : Shk 11, 2013
12:09
Shikime : 54197
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.6
52 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
dita
Postuar  19/02/2013  08:23
ju lutem ju qi po hskruni filmi i bukur ku po i shiqoni kto seri un nuk po muj veq 21 kur poj qet mas tyne ni jav ose dy jav se ktu po thot shiqojen a ma nuk mundesh mej shiqu me ndihmoni ju lutem sidomos ju soni sara
  
aurora
Postuar  18/02/2013  13:15
SERIAL I BUKUR , E NDJEK CDO JAVE , QE KUR KA FILLUAR E DERI TANI ...
  
sonila
Postuar  17/02/2013  19:30
2 here ne jave
  
Ana
Postuar  17/02/2013  13:02
ju lutem ngarkon sa me shpejte pjeset e reja
  
vera
Postuar  16/02/2013  23:05
pse nuk e gjej serine e mbremshme te Sulejmanit ? ???????? sa te veshtire qe jeni !!!! edhe komenrtet e mija nuk ju pelqejne qe nuk i postoni????? normal, ju doni vetem levdata....
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike