English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 136
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 136  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 136
Edhe pse mundohen ta heqin qafe Nigarin, Hyrremi del mė e fortė kur kėrcėnon se do ta bėjė tė ditur pėr tė gjithė tradhtinė e pashait. Pėr t?u hakmarrė, Hatixheja i dorėzon letrėn qė Sulejmani i ka nisur Firuzesė dhe e bėn tė kuptojė qė e kanė vėnė nė lojė me Nadian. Ndėrkohė, sulltani arrin tė Tebriz dhe i tėrheq vėmendjen Ibrahimit e Skėnder Ēelebiut. Tahmaspi merr njė ftesė tė drejtpėrdrejtė pėr betejėn vendimtare nga Sulejmani.
Shto : Shk 11, 2013
12:09
Shikime : 42534
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.2
30 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
mejreme
Postuar  20/02/2013  15:45
shumm i mir ky Filmm ne 2013 a bonn me dit kur ja nisss ??? Brrawo albaniia jeni njeshaa
  
dita
Postuar  13/02/2013  14:14
ju lutem pse spo e qet videon ket faqe kshtu thot kqyrne kur e qesim nuk del kurgju me ndihmoni
  
gjyla
Postuar  13/02/2013  13:18
aloo
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike