English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.6
28 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
Avery
Postuar  13/03/2013  01:21
I like it a lot
  
lovee albannnn
Postuar  03/03/2013  15:53
kur do i publikoni epizodat 142 143
  
Stafi i Albanian Screen
Postuar  07/02/2013  10:58
@fredi
I nderuar teleshikues. E kemi sqarar disa here me lajmerime qe dy Epiosodet e radhes te serialit dramatik "Sulejmani i madherishem" publikohen ne WEB-in tone cdo jave diten e hene pasi jane transmetuar te premten ne darke ora 21:00 dhe ritransmetuar te dielen ne oren 17.00 ne Televizion. Pra cdo jave publikohen dy serite e reja. Gjithesesi ju sugjerojme te shikoni transmetimet televizive te Albanian Screen televizion per nje cilesi te larte te zerit dhe figures.
  
fredi
Postuar  06/02/2013  21:04
njere ne sa dite do hidhni seri te reja serite mbas 135 135 etj kur do i hidhni do e vazhdoni filmin apo jo ta dime te pakten si vini serite qe te dime dhe kur ti shohim po deshe me kthe pergjigje flm..
  
stella
Postuar  04/02/2013  18:29
bravoooo presim dhe episodat e tjera :)
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim