English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 22
Vlerėso kėte video
4.6
46 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
22 Komente
Luani i Maleve te Shqiperise
Postuar  11/04/2013  17:28
Ibrahimi eshte personazhi qe i jep kuptim filmit mendoj une si mendoni ju?
  
Albanian Screen TV
Postuar  04/03/2013  15:14
@miranda

Pershendetje miq te Serialit "Sulejmani te Madherishem 3",

kemi kenaqesine qe t'ju veme ne dijeni se episodet e transmetuara ne AStv kete te premte qe sapo kaloi, 142 dhe 143, jane tashme online si cdo te Hene rreth kohes se drekes, se bashku me episodet paraardhese tashme te ngarkuara, duke i kerkuar tek seksioni AS Web TV/VIDEOT (ose duke klikuar ne kete link http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/ALB).

Gjithesesi, ju sugjerojme qe t'i ndiqni episodet e ketij seriali ne ekranin e AStv si cdo te Premte, ora 20:45 ne transmetimin premiere dhe ri-tranmsetimin e tyre cdo te Diele pasardhese ne oren 17:00, me qellim per te perfituar nje cilesi te larte te figures dhe zerit.

Mos harroni, CDO TE PREMTE, ne oren 20:45, vetem ne ekranin e Albanian Screen Tv, episodet e reja premiere te Serialit "Sulejmani i Madherishem" 3. Me respekt, AS tv
   Pershendetje miq te Serialit "Sulejmani te Madherishem 3", acapoacapokemi kenaqesine qe t“ju veme ne dijeni se episodet e transmetuara ne AStv kete te premte qe sapo kaloi, 142 dhe 143, jane tashme online si cdo te Hene rreth kohes se drekes, se bashku me episodet paraardhese tashme te ngarkuara, duke i kerkuar tek seksioni AS Web TV/VIDEOT (ose duke klikuar ne kete link http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/ALB).acapoacapoGjithesesi, ju sugjerojme qe t“i ndiqni episodet e ketij seriali ne ekranin e AStv si cdo te Premte, ora 20:45 ne transmetimin premiere dhe ri-tranmsetimin e tyre cdo te Diele pasardhese ne oren 17:00, me qellim per te perfituar nje cilesi te larte te figures dhe zerit.acapoacapoMos harroni, CDO TE PREMTE, ne oren 20:45, vetem ne ekranin e Albanian Screen Tv, episodet e reja premiere te Serialit "Sulejmani i Madherishem" 3. Me respekt, AS tv ')">
miranda
Postuar  04/03/2013  10:59
pse nuk mund ti gjej epizodet e reja , sic keni shkrajtur per cdo te hene e mbrapa.ju pershendes
  
klara
Postuar  06/02/2013  19:15
@lytfi
  
Albanian Screen TV
Postuar  05/02/2013  13:52
@natalia papajani

Pershendetje Natalia,

episodi i pare i "Sulltanit te Madherishem" 3, i transmetuar ne AStv me 31 Dhejtor 2012 eshte i ngarkuar ne faqen tone zyrtare dhe mund ta ndiqni duke klikuar kete link:
http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/sulejmani_i_madherishem_3__episodi_126/ALB

Me respekt, AStv
  
 
1  2  3  4  5 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim