English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 132
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 132  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 132
Nigari pėrpiqet tė vetėvritet, Gylshahu synon tė afrohet sa mė shumė me Rustem Agėn. Zonja Hafife e cakton Firuzenė si shėrbėtore tė Mihrimasė, pėr ta mbrojur nga tė gjithė. Hyrremi mendon se po ta vėrė nė pozitė tė vėshtirė Sulejmanin, ai do ta kthejė vajzėn qė ka zgjedhur pėr argėtim, por duket se kėsaj here i ngec sharra nė gozhdė. Plani i Skėnder Ēelebiut pėr ta dėshtuar fushatėn e Ibrahimit nė lindje duket se merr drejtimin e dėshiruar prej tij. Ushtria kthehet drejt Tebrizit. Ndėrkohė, Mustafai nis njė romancė me Helenėn.
Shto : Jan 28, 2013
12:13
Shikime : 52784
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.4
31 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
valentina
Postuar  24/02/2013  16:42
mesa e di firuzen e hedh nga tarasa edhe ne fund te serialit e gjith parandoria osmane perkulen para hyrremit shum e bukur hyrremi
  
jeta
Postuar  17/02/2013  15:32
ky filmi shum i bukur dhe terheqes dhe aktoret i ka shum te bukur
  
mirela
Postuar  30/01/2013  19:11
@mika
ckemi miiiiiii si je a je mire ca bere ku je
  
mirela
Postuar  30/01/2013  19:10
i bukur shume ky filmii
  
mika
Postuar  28/01/2013  19:40
Hyrremi ja beri vete vetes kur e bleu Firuzen,por perseri eshte e preferuara ime.Besoj se ajo do te kujdeset qe ta largoje Firuzene nga sulltani (Sulejmani).
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike