English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.5
59 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
merliah summers
Postuar  07/01/2014  01:49
Filmi me i bukur por jepeni me shpesh se plasem duke kerkuar informacione!!!!
  
melisa
Postuar  29/07/2013  10:28
HYRREM DHE FIRUZE JENI YLL TE DYJA POR ME E BUKURA NER TE DYJA ESHTE HYRREMI SEPSE AJO NE FUND PERFUNDON ME SULLTAN SULEJMANIN. MAHIDEVRANI DHE IBRAHIM PASHAI JANE TE KEQINJ SEPSE ATA NUK KANE NDJENJA POR DESHIROJNE VETEM PUSHTET. GJTHASHTU E KEQE ESHTE EDHE GYLSHAHU EDHE PSE NE FUND PERFUNDON ME SULLTANESHE HYRREMIN. E VETMJA GJE QE ME PELQEN TEK SULLTANESHE MAHIDEVRANI ESHTE SE KUR KA PENE NE FILLIM PRA NE PJESET E PARA KA PASUR VESHJE FANTASTIKE DHE KA QENE E RE. EDHE PSE TANI ESHTE E RE DUKET SI E VJETER PASI KRISA QE PERJETON AJO ESHTE E RENDE E SHKAKTUAR NGA SULLTANESHE HYRREMI.
  
donjeta
Postuar  14/05/2013  15:15
shum e bukur je hyrreem
  
albert
Postuar  05/04/2013  15:05
:D sulltan sylejman
  
mariana
Postuar  16/02/2013  19:26
shume ebukur po kenei sezon te dyt pliz
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim