English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 130
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 130  
Sulejmani i Madherishem 3 - Episodi 130
Serial - Hyrremi duket sikur ėshtė dobėsuar pak, qė nga hyrja thuajse me forcė nė dhomėn e nėnės sulltaneshė. Zonja Hafife duket kockė e fortė dhe ajo pėrpiqet tė jetė e kujdesshme me tė. Sulejmani e sheh Firuzen tek luan me harpė dhe tėrhiqet nga bukuria e saj. Ibrahimi Pashėn pėrpiqen ta vrasin. Nė pėrpjekje pėr t?u arratisur nga sarajet e Ibrahim Pashės, Nigarit i fillojnė dhimbjet e lindjes.
Shto : Jan 21, 2013
12:17
Shikime : 59520
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.5
37 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
blinera
Postuar  02/05/2013  14:43
sulltan sylejmani eshte nder filmat me te preferuar
  
fenoae
Postuar  11/03/2013  18:51
SULLLTANESHA HYREMMMMMMMM FIRUZJA EJASHANI SHTRIGGGGGGGAAA
  
izabela
Postuar  10/02/2013  01:26
ku eshte pjesa e dyte se seria nuk eshte vetem 40min....
  
jonilejlamuhadri@hotmail.com
Postuar  26/01/2013  18:33
po flen me firuzen me firuzen
  
SELENA
Postuar  26/01/2013  12:51
eshte nje nga filmat me te bukur te televizioneve shqipetare ....................hyrrem vazhdo keshtu dhe ke per te sunduar te gjithe te haremit
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike