English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.4
37 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
izabela
Postuar  10/02/2013  00:28
pse eshte 44 minuta...si ta shikojme pjesen e dyte te episodeven ktu ne internet ?
  
valbona habazaj
Postuar  25/01/2013  15:15
une quhem valbona. gjithashtu une e ndjek shume sulejmanin e madherishem. ju uroj fat dhe sukses. dhe deri tani kur e kam pare ne gjerat qe that ju nuk kam patur problem.
  
valbona habazaj
Postuar  25/01/2013  15:15
une quhem valbona. gjithashtu une e ndjek shume sulejmanin e madherishem. ju uroj fat dhe sukses. dhe deri tani kur e kam pare ne gjerat qe that ju nuk kam patur problem.
  
Stafi teknik i Albanian Screen
Postuar  22/01/2013  18:22
@flavia
E nderuar teleshikuese dhe ndjekese e faqes tone te internetit. Se pari ju falenderojme per interesimin dhe ju sugjerojme te shikoni ne Televizion me cilesi mjaft te larte figure dhe zėri serite e "Sulejmanit te madherishem" si dhe gjithe programet e tjera te AS Tv. Per problemin tuaj ju lutemi na shkruani se cfare sistemi perdorni Windows 7 apo XP e kshu me rradhe dhe kush eshte WEB-Browser qe po perdorni i cili ju nxjerr kete problem (Crome, Explorer apo Firefox etc. etc.). Gjithesesi ju sugjerojme qe te beni upgrade CODEX-et per videon sepse formati eshte MPEG4 tashme. Nese keni serish probleme ju lutemi te na shkruani. Me respekt Safi teknik i AS Televizion
  
flavia
Postuar  21/01/2013  21:03
Pershendetje.jam nje shikuese e serialit ''Sulejmani i Madherishem ,por per momentin nuk ndodhem ne Shqiperi dhe po klikoja per ti pare videot kutu te siti por nuk me lejon ti shoh ,me shkruan keto: The video could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported: http://webtv.albanianscreen.tv/siti/sito_alsattv/upload/images/streamsTest/sulejmani129.mp4undefi...
Me duhet te shkarkoj ndonje program per ti pare?? ju faleminderit!
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim