English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.5
30 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
hatixhe
Postuar  10/04/2013  23:07
po esht e ver8
  
Albanian Screen TV
Postuar  19/01/2013  13:18
Pershendetje miq te Serialit "Sulejmani te Madherishem 3",

kemi kenaqesine qe t'ju veme ne dijeni se episodet e transmetuara ne AStv kete te premte qe sapo kaloi, 5 (130) dhe 6 (131), do te ritransmetohen diten e Diele ne oren 17:00 po ne ekranin e AStv, kurse online ju mund ti ndiqni dite e hene e ne vazhdim se bashku me episodet paraardhese tashme te ngarkuara, duke i kerkuar tek seksioni AS Web TV/VIDEOT (ose duke klikuar ne kete link http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/ALB).

Keshtu, episodet 5 dhe 6 te serialit, do te ri-transmetohen te Dielen, 20 Janar 2013, ne oren 17:00 dhe Online ato do te jene se bashku me episodet paraardhese te Henen, 21 Janar 2013 e ne vazhdim.

Mos Harroni, CDO TE PREMTE, ne oren 20:45, vetem ne ekranin e Albanian Screen Tv, episodet e reja premiere te Serialit "Sulejmani i Madherishem" 3. Me respekt, AS tv
   Pershendetje miq te Serialit "Sulejmani te Madherishem 3", acapoacapokemi kenaqesine qe t“ju veme ne dijeni se episodet e transmetuara ne AStv kete te premte qe sapo kaloi, 5 (130) dhe 6 (131), do te ritransmetohen diten e Diele ne oren 17:00 po ne ekranin e AStv, kurse online ju mund ti ndiqni dite e hene e ne vazhdim se bashku me episodet paraardhese tashme te ngarkuara, duke i kerkuar tek seksioni AS Web TV/VIDEOT (ose duke klikuar ne kete link http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/ALB).acapoacapoKeshtu, episodet 5 dhe 6 te serialit, do te ri-transmetohen te Dielen, 20 Janar 2013, ne oren 17:00 dhe Online ato do te jene se bashku me episodet paraardhese te Henen, 21 Janar 2013 e ne vazhdim. acapoacapoMos Harroni, CDO TE PREMTE, ne oren 20:45, vetem ne ekranin e Albanian Screen Tv, episodet e reja premiere te Serialit "Sulejmani i Madherishem" 3. Me respekt, AS tv')">
sefer
Postuar  18/01/2013  19:32
Albanian Screen Jeni me te miret.
  
marsida
Postuar  15/01/2013  16:30
Rroooooooofshi !!! na kenaqet me kete film te mrekulluesheeeeemmmm AS jeni me te miret
  
alda
Postuar  15/01/2013  08:15
Faleminderit nga zemra per korrektesine dhe mundesine qe na dhate te ndjekim dy serite e para. Me kishte marre malli shume per siglen , per kolonen zanore te mrekullueshme...e per gjithcka transmetin ky realizim fantastik....
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim