English     Shqip
VIDEOT Shtėpia ngjitur - trailer
Shtėpia ngjitur - trailer  
Shtėpia ngjitur - trailer

Shto : Jan 24, 2012
17:29
Shikime : 10872
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.4
33 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
manuela
Postuar  03/08/2013  00:06
super film bravo albanian Screen nga gjermania
  
shqipe
Postuar  15/05/2013  16:08
Ky ėshtė filim i mrekullueshėm e kam parė kėtė film nė programin e francės kuptohet me perkthim frėngjishtė dhe kur e pash shumė mirė u ndjeva qė edhe shqip e paskan bė me pėrkthim prandaj shqip.
  
domenik
Postuar  12/10/2012  12:50
shume i bukur
  
Klivia
Postuar  20/09/2012  16:44
shume film i bukur
  
misard lisha
Postuar  31/08/2012  01:50
un cdo dit nuk rri pa e pare shtepia ngjitur edhe ndonjeher ku fiken dritat iki me vrap posht ne lagje n nje internet dhe klikoj albabiascreen.tv per ta pare... kjo telenovel me ka lene mbresa qe kur ishte telenovela dikush te vezhkon
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Telenovelė