English     Shqip
VIDEOT Prizėm - Ndryshimet e fundit nė Kodin Penal - 05.03.2012
Prizėm - Ndryshimet e fundit nė Kodin Penal - 05.03.2012  Tė ftuar: Enkelejd Alibeaj, Fatmir Xhafaj, Artan Hoxha, Andrea Stefani.
Prizėm - Ndryshimet e fundit nė Kodin Penal - 05.03.2012
Tė ftuar: Enkelejd Alibeaj, Fatmir Xhafaj, Artan Hoxha, Andrea Stefani.
 Nën drejtimin e Aleksandër Furxhi në “PRIZËM” u diskutuan ndryshimet e fundit në Kodin Penal, dhe pse ato rrezikuan të miratoheshin në parlament. Pjesë e debatit ishte dhe reforma zgjedhore, nëse  palët kanë vullnet  për ta mbyllyr atë, apo ajo mund të bllokohet kur të kalohet në diskutimin e çështjeve për të cilat palët kanë interes. Këto zhvillime të aktualitetit u disktutuan mes përfaqësuesve të maxhorancës dhe opozitës, si dhe shprehën qendrimin e tyre edhe analistët.

Të ftuar: Enkelejd Alibeaj, Fatmir Xhafaj, Artan Hoxha, Andrea Stefani.
Shto : Mar 06, 2012
15:05
Shikime : 4070
Komente : 0
Vlerėso kėte video
4.2
5 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
0 Komente
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Prizem
Emisioni politik "Prizėm", ēdo tė hėnė ora 21.00 dhe tė mėrkure ne oren 23.00 .Nga Aleksander Furxhi
Te tjera te Talk Show