English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.4
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
meli
Postuar  27/01/2013  12:03
@tila
neser
  
csolart
Postuar  14/12/2012  17:22
shume film i bukur me thoni se kur fillon ju lutem
  
izmini
Postuar  14/12/2012  11:54
sulejmani i madherishem seriali fenomen ne te gjithe boten i mrekullueshem hyrremi i jep lezet aktore e mrekullueshme
  
tila
Postuar  29/07/2012  18:41
si mund ti shohim pjeset 64 65 66 67 dhe 68 ju lutem me ktheni pershigje sa me shpejte te jete e mundur. falminderit!
  
mari
Postuar  21/07/2012  17:33
ku mund ti shofim episodet 4,6,7,8,9,10,11
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim