English     Shqip
VIDEOT Gabimet nė tekstet shkollore - Target, ēdo ditė ora 19:30
Gabimet nė tekstet shkollore - Target, ēdo ditė ora 19:30  
Gabimet nė tekstet shkollore - Target, ēdo ditė ora 19:30
Reforma e altertekstit dhe liberalizimi i teksteve shkollore, pėrveē aspekteve pozitive kanė sjellė edhe njė problematikė tė ndjeshme qė po haset gjithnjė e mė shpesh. Gabimet drejtshkimore dhe strukturore sipas mėsuesve dhe nxėnėsve janė bėrė mjaft shqetėsuese. Dėshira pėr ta pėrfunduar tekstin shkollor sa mė parė nė mėnyrė qė ai tė bėhet pjesė e tregut kanė bėrė qė kėto gabime tė mos rregullohen pėrpara shtypjes sė tekstit, por tė pėrfundojnė nė duart e nxėnėsve duke i shtuar kėshtu vėshirėsi tė mėdha procesit mėsimor.
Shto : Nen 14, 2012
19:28
Shikime : 19163
Komente : 0
Vlerėso kėte video
0.0
0 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
0 Komente
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Target
Te tjera te Reportazh