English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 51
Vlerėso kėte video
4.2
147 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
51 Komente
drita
Postuar  25/07/2013  19:08
po pse o njerez ne shtator? po ju luteeeem shuuume vazhdojeni me seri te reja, sepse qe te gjithe e duam ta shikojn ju lutem shume...
  
Albanian Screen WEB Master
Postuar  25/07/2013  15:33
@klara


Klara JU LUTEMI JUVE VECANERISHT DHE TE GJITHE TELESHIKUESVE TANE qe te mos shpejtohen ne perfundime te gabuara ne lidhje me Web faqen tone. 
Neve ne web hedhim serite te cilat transmetohen me pare nga Televizioni yne AS, per te gjithe ata qe nuk kane mund3esi te shikojne live programin tone,  keshtu qe duke qene se ka perfunduar ky sezon televiziv ne Albanian Screen dhe rifillon ne Shtator gjate gjithe muajit Gusht nuk do kete seri te reja por RITRANSMETIME te serive te meparshme. 
 Ju faleminderit dhe shikim te kendshem te programeve tona!!!!!
  
albi
Postuar  23/07/2013  23:44
ej a mundet dikush me me tregu pse nuk ka me episoda te fatmagylit por vetem deri te 69,faleminderit
  
dita
Postuar  23/07/2013  22:42
po pjesen 70 kur e keni ne plan ta publikoni..........
  
Gimi
Postuar  23/07/2013  04:03
Ju lutem mund ti vini serite e reja te telenoveles?? Ju lutem me thoni kur do i vendosni, apo mbaroi sezoni dhe nuk do jepen me?
  
Prapa
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim