English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.3
38 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
culi
Postuar  18/07/2013  20:23
sjam ka kuptoj pse epizodat e para te fatmagylit ka hup krejt reni programit tuj
  
rudina
Postuar  18/07/2013  17:34
pse nuk po mundem me i gjete pjeset ne vijim te serialeve endrrat e vjedhura dhe fatmagylin
  
Ola
Postuar  16/07/2013  21:13
Ca po beni i filluat nga fillimi serite ne tv
  
rita
Postuar  16/07/2013  12:05
Cka u be me epizodat e reja ???
  
dita
Postuar  15/07/2013  22:40
ku eshte pjesa e 69
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim